Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Jest Najszybszy Interent Na Swiecie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2x UP

jemu chodzilo o np. neostrade netie upc i te inne

EDIT:

Ja mam upc i smiga calkiem dobrze ;d(teraz neo. 20mb/s jest)

Zbieram "Lajki"

Opublikowano

"Mająca 75 lat mieszkanka Karlstad ( Szwecja ), Sigbritt Löthberg, ma w domu najszybszy internet na świecie - jego przepustowość to 10 Gb/s, a w porywach nawet 40 Gb/s. Nie wiadomo, czy pani Löthberg wykorzystuje go do surfowania w Sieci - wiadomo natomiast, że dzięki niemu... suszy pranie.

Sigbritt Löthberg zawdzięcza swoje łącze synowi, inżynierowi Peterowi Löthbergowi, który pracuje nad nowymi technikami modulacji sygnału w światłowodach. Dzięki jego ostatnim eksperymentom możliwe jest już przesłanie olbrzymiej ilości danych na odległość 2000 kilometrów - bez konieczności używania dodatkowych wzmacniaczy.

Aktualnie pani Löthberg korzysta z infostrady, którą da się przesłać 10 Gb ( 1,25 GB ) danych w ciągu sekundy. W szczytowych okresach przepustowość wynosiła nawet 40 Gb/s. To jednak ciągle mało: jej syn zastanawia się, czy by nie udostępnić jej połączenia o przepustowości 100 Gb/s.

Elektronika odpowiedzialna za modulację sygnału mocno się nagrzewa. Dlatego matka inżyniera wykorzystuje ją przede wszystkim do... szybkiego suszenia prania. Specjaliści żartują, że przy większej przepustowości będzie mogła suszyć ubrania swoje i swoich sąsiadów."

cvsk.jpg


Opublikowano

"Mająca 75 lat mieszkanka Karlstad ( Szwecja ), Sigbritt Löthberg, ma w domu najszybszy internet na świecie - jego przepustowość to 10 Gb/s, a w porywach nawet 40 Gb/s. Nie wiadomo, czy pani Löthberg wykorzystuje go do surfowania w Sieci - wiadomo natomiast, że dzięki niemu... suszy pranie.

Sigbritt Löthberg zawdzięcza swoje łącze synowi, inżynierowi Peterowi Löthbergowi, który pracuje nad nowymi technikami modulacji sygnału w światłowodach. Dzięki jego ostatnim eksperymentom możliwe jest już przesłanie olbrzymiej ilości danych na odległość 2000 kilometrów - bez konieczności używania dodatkowych wzmacniaczy.

Aktualnie pani Löthberg korzysta z infostrady, którą da się przesłać 10 Gb ( 1,25 GB ) danych w ciągu sekundy. W szczytowych okresach przepustowość wynosiła nawet 40 Gb/s. To jednak ciągle mało: jej syn zastanawia się, czy by nie udostępnić jej połączenia o przepustowości 100 Gb/s.

Elektronika odpowiedzialna za modulację sygnału mocno się nagrzewa. Dlatego matka inżyniera wykorzystuje ją przede wszystkim do... szybkiego suszenia prania. Specjaliści żartują, że przy większej przepustowości będzie mogła suszyć ubrania swoje i swoich sąsiadów."

Śmieszne jest tylko to, że dysk nie nadąża z takim zapisem danych ;] i pojawiają się błędy w kodzie pliku

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Śmieszne jest tylko to, że dysk nie nadąża z takim zapisem danych ;] i pojawiają się błędy w kodzie pliku

 

 

Jednakże widać, że ten dysk raczej powinien nadążać ;P

Bo nic nie było o tym wspomniane.

cvsk.jpg


Opublikowano

Napewno NASA ma najszybszego neta ^ ^

czytałem że w Japonii mają neta 160mb w cenie 7000jenów to nie całe 200zł : D

Opublikowano

u mnie w mieście można zakładać bez problemu łacze 1Gb jeśli się tylko zapłaci i posiada kartę sieciową , to tylko kwestia przepięcia w routerze na inny kabel . zresztą to troche i tak bez sensu jak całe miasto i wszyscy ISP są wpięci w jeden wspólny węzeł światłowodowy gdzie pomiędzy userami z róznych sieci i części miasta prędkość wacha się od 2 do 6 MB/s

 

zresztą powoli normalne łącza powoli wypierane sa przez światłowody , gdzie na jednym łaczu masa usług , Polska jak na razie daleko za murzynami i nawet taka Rumunia bije nas na głowe przyłaczami gdzie najsłabsze jakie jest dostępne to to ok 10 Mb

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ja byłem na obrzezu Wrocławia.

i był net 1gb/s

pobieram 300mb/s normalnie w 1s pobierałem gre na PSP.

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...